Ceny

Rádi byste nás pozvali na Vaši akci a zajímá Vás, kolik to bude stát?

 

Balíček pro instituce je výhodný pro akce typu muzejní noc nebo vojensko-historická akce. Pořadatel platí část nákladů, zbytek hradí fotografované osoby.

Ze zkušeností víme, že pro všechny zúčastněné strany je optimální varianta, kdy pořadatel uhradí 6.500 Kč a cena jedné fotografie je 50 Kč. Je ale možné dohodnout se i na jiném poměru cen, přičemž minimální cena, kterou hradí pořadatel, je 3.500 (cena jedné fotografie pro fotografovaného je pak 90 Kč). Cena platí za jeden fotografický den cca 4 – 8 hodin; přesně to neřešíme, fotíme, dokud je zájem. Cena zahrnuje dopravu po Brně a blízkém okolí, mimo Brno je třeba počítat navíc s částkou 8,- Kč/km.

 

Balíček volných fotografií je výhodný, pokud pořadatel chce, aby fotografované osoby nic neplatily, např. na svatbě, na konferenci nebo na firemním večírku. V tom případě můžeme nabídnout fotografování po dobu cca 4 – 5 hodin a Balíček až 100 vytištěných fotografií za cenu 12.500 Kč (za každou další fotografii vytištěnou fotografii platí zákazník 90 Kč). Nebo Balíček až 200 vytištěných fotografií za cenu 19.500 Kč. Jedná se množství fotografií, které jsme v daném čase reálně schopni vytvořit. Cena zahrnuje dopravu po Brně a blízkém okolí, mimo Brno je třeba počítat navíc s částkou 8,- Kč/km.

 

Nevyhovuje vám přesně ani jedna nabídka? Zavolejte nebo napište, jakou akci pořádáte a jak byste si spolupráci přestavovali, a dohodneme se individuálně.