Ceny

Rádi byste nás pozvali na Vaši akci a zajímá Vás, kolik to bude stát?

 

Balíček pro instituce je výhodný pro akce typu muzejní noc nebo vojensko-historická akce. Pořadatel platí část nákladů, zbytek hradí fotografované osoby.

Ze zkušeností víme, že pro všechny zúčastněné strany je optimální varianta, kdy pořadatel uhradí 6.500 Kč a cena jedné fotografie je 50 Kč. Je ale možné dohodnout se i na jiném poměru cen, přičemž minimální cena, kterou hradí pořadatel, je 3.500 (cena jedné fotografie pro fotografovaného je pak 90 Kč). Cena platí za jeden fotografický den cca 4 – 8 hodin; přesně to neřešíme, fotíme, dokud je o fotografování zájem a příhodné světelné podmínky. Cena zahrnuje dopravu po Brně a blízkém okolí, mimo Brno je třeba počítat navíc s částkou 10 Kč/km.

 

Balíček volných fotografií je výhodný, pokud pořadatel chce, aby fotografované osoby nic neplatily, např. na svatbě, na konferenci nebo na firemním večírku. V tom případě můžeme nabídnout fotografování po dobu cca 4 – 5 hodin a Balíček až 100 vytištěných fotografií za cenu 12.500 Kč (za každou další fotografii vytištěnou fotografii platí zákazník 90 Kč). Cena zahrnuje dopravu po Brně a blízkém okolí, mimo Brno je třeba počítat navíc s částkou 10 Kč/km.

 

Nevyhovuje vám přesně ani jedna nabídka? Zavolejte nebo napište, jakou akci pořádáte a jak byste si spolupráci přestavovali, a dohodneme se individuálně.